|
Online Sipariş ve Bilgi İçin (+90) 541 863 73 16

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1) Merrybrand.com tüm ödemeleriniz için Sabancı Üniversitesi Innovent AŞ nin ortaklığı bulunan ve Tübitak tarafından desteklenen bir Değer Teknoloji AŞ markası olan www.shopier.com alt yapısını kullanmaktadır. Siparisleriniz için bu siteye otomatik yönlendirileceksiniz. Tüm kredi karti bilgileriniz merrybrand.com tarafından görülmemekte ve/veya kayıt altına alınmamaktadır.

2) Türkiye il sınırları içerisinde ki tüm siparişler için kargo bedeli merrybrand.com a aittir.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; ödemeyi yaptığınız kanal olanwww.shopier.com aracılığı ile üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edilir.

Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbulmerkezli şirketimizden ürünler Yurtiçikargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Bu durumu hello@merrybrand.com mail adresine bildirmenizi rica ediyoruz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

# Lütfen arama yapmak için birşeyle yazın..